Menü
Sepetim
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Politikası Uygulanmaktadır.


1 – 3 Yaş Oyuncaklar

1 – 3 Yaş Oyuncaklar Ne İşe Yarar?

1 – 3 Yaş Oyuncaklar, çocukların büyümesiyle birlikte daha çok hareketlenmesi ve ayağa kalkıp yürümeye başlaması sonucunda oyuncak anlayışları da değişmektedir. Bu yaş grubundaki çocuklar:

·        Oyuncak bebekler,

·        Tahta veya plastik bir tekerleğe sahip arabalar,

·        Trenler ve tren vagonları,

·        Su yardımıyla oynanabilen oyuncaklar,

·        Kule yapımında yardımcı olabilecek tahtadan veya plastikten oluşan küpler,

·        Atıp – tutmak için plastik toplar,

·        Üzerinde yuvarlanabilecekleri her anlamda geniş yataklar,

·        Büyük parçalı puzzlelar,

·        Oyuncak telefonlar,

·        Resim ve çizim yapabilecekleri boyama kalemleri

·        Küçük karton kutular,

·        Vücut parçalarını gösteren ve öğreten puzzle ya da minyatürler,

·        Plastik hayvanlar,

·        Hareket ettirebileceği oyunlar,

·        Küçük veya büyük toplar,

·        Çeşitli eğitici oyuncaklar,

Gibi birçok oyuncak ile oynama imkânına ve potansiyeline sahiplerdir. Bunun sebebi ise 1 – 3 yaş aralığında bulunan çocukların hayatı yeni yeni deneyimliyor olması ve bu sebepten dolayı her şeyi öğrenmeye hevesli olmalarıdır. Bu dönemde yapılacak en doğru husus, çocuklar için üretilen eğitici oyuncaları tercih ederek, çocuklarınızın gelişimine oyuncaklar yardımıyla katkı sağlamaktır. Bu oyuncaklar çocuğunuzun zihinsel ve fiziksel gelişimlerini tamamlamalarına ve hatta üstlerine koyarak yaşıtlarından daha çok ön plana çıkmalarını sağlamaktadır. Bu yaşlarda çocukların cinsiyet faktörleri oyuncak seçimlerinde önemli bir etken oluşturmamaktadır. Çocukların daha duygu, düşünce ve çeşitli yollardan gelişmelerine olanak tanıyan bu oyuncaklar ebeveyn kontrolünde veya gözlemleme yoluyla çocuk hakkında oldukça önemli bilgiler edinilebilmektedir. Okul öncesi gelişim çağındayken çocukların ince motor becerileri üzerinde durmak onların ilerleyen yaşamda kendilerine daha çok güvenen, çeşitli konularda ön plana çıkabilen ve yaşıtlarından daha istekli, bilgili, olgun davranabilen bir yapıya kavuşmalarını sağlamaktadır. Bu yaş grubu için oyuncaklar sanıldığından çok daha önemlidir. Çocukların oyuncağı oynadıkları köşeden tutun, oyun içerisinde aldığı rollere, kullandığı veya kullanmak istediği materyallere bakıldığında çocukların tanınması için en iyi araç olduğu görülmektedir. Bu oyuncaklar ve oyunlar yardımıyla çocuğunuzun yeteneklerinin farkına varabilir ve o yeteneklerin üzerine eğilerek çocuğunuzun gelişimini sağlayabilirsiniz.

10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak 10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak, çocuğunuza ilk olarak önemli ölçüde hayvan sevgisi kazandıracaktır. 10 adet tekerleğe sahip olan ve tırtıla benzeyen bu oyuncak, ipe bağlı ahşap bir el tutamağı ile çekilerek hareket ettirilir. Bu vasıta ile çocuğunuz nereye isterse o yöne doğru tırtıl oyuncağını ..
256,63TL
14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak 14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak, çocuğunuzun ip yardımıyla kolayca yönlendirerek yanında gezdirebildiği bir oyuncaktır. 14 adet tekerleği bulunan bu tırtıla benzeyen oyuncak yardımıyla çocuklarınıza hayvan sevgisi aşılayabilir ve motor kaslarının gelişmesine ön ayak oluşturabilirsiniz. El –..
329,46TL
Ahşap Otobüs – Doğal Ahşap Araç Oyuncak Ahşap Otobüs – Doğal Ahşap Araç Oyuncak
Ücretsiz Kargo
Ahşap otobüs – doğal ahşap araç oyuncak yapımı oldukça gerçekçi olduğundan dolayı çocuklarınıza robotik malzemelerden daha yakın gelecektir. Dışarıda var olan araçları bu şekilde daha kolay tanıyabilecektir. Bu da onun zihinsel gelişimine ve sosyal gelişimine katkıda bulunacaktır. Aynı zamanda e..
348,00TL
Ahşap Tak Çak Oyuncak Ahşap Tak Çak Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Tak Çak Oyuncak, küçük çocuklarınızın güvenliğini tehlikeye atmadan motor kaslarının gelişimini sağlamasının yanında konsantrasyonlarını artırıcı bir etkiye sahiptir. Çocukların düşünce gücünü geliştirmesine ve el becerileri edinmesine olanak tanıyan bu oyuncak zekâ seviyesini artırıcı bir..
324,00TL
Ahşap Tren Seti – Naturel Büyük Boy 4 Vagon Ahşap Tren Seti – Naturel Büyük Boy 4 Vagon
Ücretsiz Kargo
Ahşap tren seti – naturel büyük boy 4 vagon ile çocuklar motor becerilerini eğlenirken güçlendirebileceklerdir. Treni kontrol ederken, trenin parçalarını birleştirirken oyun oynadığını düşünse de aslında zihinsel gelişimine katkı da bulunduğunu hem eğlenip hem öğrendiğini siz anlayacaksınız.Ahşa..
768,00TL
Bebekler İçin Ahşap Çıngırak Bebekler İçin Ahşap Çıngırak
Ücretsiz Kargo Yeni
Bebekler için ahşap çıngırak oyuncakları bebeklerin gelişiminde duydukları sesleri algılamasında oldukça büyük öneme sahiptir. Bebeklerin ilk 6 aylık döneminde sesler onların ilgisini çekmeye başlayacak ve hoşlarına gidecektir. Bundan dolayı çıngırak bebekler için doğru bir oyuncaktır. Fakat ürü..
228,00TL
Çember Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Çember Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Çember kule – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların gelişiminde zihinlerini kullanmasında boyutları ayırt edebilmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğlenirken öğreten bu çemberler ile çocuklarınız farkında olmadan motor güçlerini geliştirmiş olacaktır. Ahşap olmasından kaynaklı tamamen sağlık..
181,97TL
Daisy Tower – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Daisy Tower – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Daisy tower – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların boyutları anlayabilme aşamasında oldukça etkilidir. Büyükten küçüğe doğru ya da küçükten büyüğe doğru sıralamak bir çocuk için düşündürücü bir durumdur. Oyuncak olması sayesinde hem çocukların ilgisini çekiyor hem de zihin gelişimlerini destekliyo..
181,97TL
Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak, çocukların motor kaslarının gelişmesinde ve zihinsel olarak gelişim yaşamasında oldukça etkili bir oyuncaktır. Son zamanlara oldukça fazla tercih edilen eğitsel oyuncak türleri okul öncesi eğitiminde çocukları ön plana çıkarmaktadır. Çocuklar okul öncesi eğitim..
293,05TL
Denge Taşları – Doğal Ahşap Eğitici Oyuncaklar Denge Taşları – Doğal Ahşap Eğitici Oyuncaklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Denge taşları – doğal ahşap eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun zihinsel gelişimine destek verip eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birlikte vakit geçirmek istediğinizde sizinde eşlik edebileceğiniz harika bir oyundur. Taşları yıkmamak için verdiği dikkat, oluşturduğu kon..
282,00TL
Doğal Ahşap Ayı Arabası Doğal Ahşap Ayı Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap ayı arabası çocuklarınız da güçlü kas sistemi oluşumunda katkı sağlayacak olan bir oyuncaktır. Oyuncakta yer alan tekerler sayesinde kontrol edebilme, tutma gibi zihin güçlendiren etkileri vardır. Öğrenmenin en verimli olduğu zamanlar bebeklik ve çocukluk yaş grubudur. Bu yaş aralığındak..
159,12TL
Doğal Ahşap Balina Arabası Doğal Ahşap Balina Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal ahşap balina arabası sayesinde çocuklar eğlenirken doğada yer alan varlıkları öğrenebilirler. Küçük yaşta kullanan çocuklar için aynı zaman tutma, kontrol etme gibi reflekslerin de gelişmesinde yardımcı olacak bir üründür. Görünüm açısından estetik kapasitesini geliştirebilen bu oyuncak aynı z..
159,12TL
Doğal Ahşap Deve Arabası Doğal Ahşap Deve Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap deve arabası yeni nesilde bir çocuğun oynayabileceği en ideal ve eğitici oyuncaklar arasındadır. 1 yaşında bu oyuncakla oynayan bir çocuğun zihinsel ilerleyişi daha çabuk olacaktır. Sebebi ise tutma refleksi, koordinasyon sistemi, gözleri ve elleri arasında ki uyum ile çocuklar bu oyunca..
159,12TL
Doğal Ahşap Dinozor Arabası Doğal Ahşap Dinozor Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal ahşap dinozor arabası çocukların gelişiminde doğayı tanımalarında etkili bir oyuncaktır. Oyuncaklar çocukları hem eğlendirir hem de öğretim sağlar. Doğal ahşap dinozor arabası da tamda bu şekilde bir oyuncaktır. Çocuklarınız oyuncak araba ile oynarken zihin gelişimine katkı da bulunacaktır.Doğ..
159,12TL
Doğal Ahşap Eğitici Numaralar Doğal Ahşap Eğitici Numaralar
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal Ahşap Eğitici Numaralar oyuncağı ile çocuklarınızı henüz küçük yaşta rakamlar ile tanıştırma imkânı bulacaksınız. Ahşap bir plakanın üzerinde kazılmış halde duran içi boş numaralara, ahşaptan yapılmış numaraları aynı yapboz yapıyormuş gibi yerleştirerek oynanan bu oyun çocuğunuzun zihinsel akt..
256,63TL
Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak, bir çocuk için geometrik simgelerin ve işaretlerin ne kadar önemli olduğunu anlama ve kavrama açısından oldukça değerli bir oyundur. Bir ahşap alan üzerinde 3 adet silindir bulunur ve silindirlere daire, kar ve üçgen cisimleri takılan yapboz benzeri oyundur.Tem..
159,12TL
Doğal Ahşap Geyik Arabası Doğal Ahşap Geyik Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal Ahşap geyik arabası, çocukların hem eğlenmesine hem de gelişmesine yardım sağlayacak bir oyuncaktır. Oyuncakların çocukların gelişimiz üzerinde ki etkisi uzmanlar tarafından kanıtlanmış bir bilgidir. Oyuncakların çeşidine göre çocuklarda yaratıcılık artabilir. Hayal gücüne oldukça katkısı bulu..
159,12TL
Doğal Ahşap Kamyon + 3 Doğal Ahşap Kamyon Doğal Ahşap Kamyon + 3 Doğal Ahşap Kamyon
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kamyon + 3 doğal ahşap kamyon çocuklar için oldukça güzel bir oyuncaktır. Hem el becerilerini geliştirir. Hem motor becerilerini kuvvetlendirir. Hem yaratıcılığını hem de hayal gücünü genişletir. Fazla parçaları ile pek çok şekilde oynanabilecek olan bu oyuncaklar eğlendirirken öğretmekt..
317,32TL
Doğal Ahşap Kaplumbağa Arabası Doğal Ahşap Kaplumbağa Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kaplumbağa arabası çocuklara dokunsal ve duyusal eğitim vermektedir. Bu sayede çevresinde var olan dünyaya ilgileri daha fazla olacaktır. Özellikle canlıların birebir görünümüne sahip göz detayının bile olması gerçekliği oldukça yansıtmıştır. Bu durumda çocukların doğal çevreyi tanıyabil..
159,12TL
Doğal Ahşap Kaplumbağa Arabası Doğal Ahşap Kaplumbağa Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kaplumbağa arabası çocuklara dokunsal ve duyusal eğitim vermektedir. Bu sayede çevresinde var olan dünyaya ilgileri daha fazla olacaktır. Özellikle canlıların birebir görünümüne sahip göz detayının bile olması gerçekliği oldukça yansıtmıştır. Bu durumda çocukların doğal çevreyi tanıyabil..
159,12TL
Doğal Ahşap Kedi Arabası Doğal Ahşap Kedi Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kedi arabası çocukların her yerde görebileceği kedileri sevebilmesi için canlıları tanıyabilmesi için eğitici bir oyuncak olacaktır. Oyun döneminde ya da daha öncesinde çocuklara alınan oyuncaklar zihinsel gelişimleri açısından çok önemlidir. Bundan dolayı seçimler iyi yapılmalıdır. Bu o..
159,12TL
Doğal Ahşap Kirpi Araba Doğal Ahşap Kirpi Araba
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kirpi araba hem sürdürülebilir hem de  bölünebilir bir yapısı olduğundan dolayı çocuk gelişiminde önemli bir rol oynayan motor gücüne gelişimine katkısı oldukça fazladır. Çocuklar için seçilen oyuncakların eğitici ve öğretici olması çok önem taşımaktadır. Eğlenirken onlara dış çevre..
159,12TL
Doğal Ahşap Kurbağa Arabası Doğal Ahşap Kurbağa Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap kurbağa arabası çocukların kas kütlesini geliştirebilecek uygun yapısı ile eğitici ve eğlendirici bir oyuncaktır. Çocukların küçük yaşlarda oynamaya başladığı oyuncaklar gelişimlerine oldukça katkı sağlamaktadır. Bu oyuncağın katkısı ise gözleri ile elleri arasında kurduğu  uyum ola..
159,12TL
Doğal Ahşap Ördek Araba Doğal Ahşap Ördek Araba
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap ördek araba eğitim ürünü olarak kullanılabilir. En yüksek ve sağlam oyuncak standartları düşünülerek üretilir. Çocukların yaratıcılığını arttıran eğitici bir oyuncaktır. El, göz ve dikkat uyumu bir arada sağlamayı öğrenebilmektedir. Çocuk için hem kas gücünü hem de zihinsel gelişimi sağl..
159,12TL
Doğal Ahşap Su Aygırı Arabası Doğal Ahşap Su Aygırı Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal ahşap su aygırı arabası yapısından kaynaklı plastik oyuncaklara göre daha uzun süren kullanım içermektedir. Oyuncaklar çocuklarla sürekli temas halinde olduğundan dolayı doğru malzemelerden yapılmış olması oldukça önemlidir. Ürün hem eğlendiren hem de gelişim sağlayan bir oyuncaktır. Tekerlekl..
159,12TL
Doğal Ahşap Tilki Arabası Doğal Ahşap Tilki Arabası
Ücretsiz Kargo
Doğal ahşap tilki arabası sayesinde çocukların oyun oynarken motor güçlerinin gelişmesi sağlanacaktır. Tekerlekli yapısı sayesinde çocuğunuzun kas gücünün gelişiminde etkisi vardır. Gerçekçi görünen yapısı ile çocuklarınız gelişirken doğada yer alan hayvanları öğrenebilecektir. Ayrıca arabalara ilgi..
159,12TL
Doğal Ahşap Tren Seti – Büyük Boy 6 Vagon Doğal Ahşap Tren Seti – Büyük Boy 6 Vagon
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap tren seti – büyük boy 6 vagon ile çocuklarınız eğlenceyi en sağlıklı biçimde yaşayacaklardır. Ahşaplar plastik ya da metaller gibi kirli değillerdir. Ömürleri de bu türlere göre daha uzundur. Bundan dolayı hem uzun bir süre hem de sağlıklı bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir oyun..
792,00TL
Doğal Ahşap Yapılar Doğal Ahşap Yapılar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap yapılar ile oluşturulan oyuncaklar çocuklar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyuncaklar çocukların gelişimi için katkıda sağlamaktadır. Onların eğlenceli vakit geçirmesini, hayal gücünü geliştirmesini, yaratıcılığını arttırmasını sağlamaktadır. Ahşap kullanılarak yapılan oyuncaklar..
196,25TL
Doğal Ahşap Zürafa Arabası Doğal Ahşap Zürafa Arabası
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap zürafa arabası üretiminde var olan ahşap görünümü sayesinde daha az dikkat dağıtıcı bir özelliktedir. Bu oyuncakta herhangi bir ses ya da ışık olmamasından dolayı çocuğun iletişim güdüsünü arttıracaktır. Elleri ile gözlerinin senkronizasyonunu sağlayabilir. Ayrıca tutma gibi refleksleri ..
159,12TL
Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak, bu oyun çocuklarınıza okul öncesinde geometrik ve şekilleri benimseme, sevme, aşinalık kazanma gibi önemli beceriler kazandıracaktır. Ahşap bir alan üzerinde bulunan ve oyuklarının içerisinden geçilerek şekillerin takıldığı bir eşit eğitici oyun olan bu..
184,82TL
Doğal El Yapımı Ahşap Uçak Doğal El Yapımı Ahşap Uçak
Ücretsiz Kargo
Doğal el yapımı ahşap uçak sayesinde çocuklarınızın hayal gücü ve yaratıcılığı gelişecektir. Dış dünyada yer alan araçlar hakkında bilgisi ve ilgisi oluşacaktır. Pek çok farklı oyun kombinasyonu sayesinde çocukların zihinsel gelişimine destek veren bir oyuncaktır. Oldukça gerçek görünümü ile dikkat ..
201,96TL
Doğal Piramit Sayma Plakaları Doğal Piramit Sayma Plakaları
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal Piramit Sayma Plakaları, okul öncesi çağlarda bulunan çocuğunuzun geometrik şekilleri kolaylıkla anlaması ve eğlenerek bu kavramları aklına oturtması açısından oldukça değerli bir oyuncaktır. Belli geometrik şekilleri yansıtan bu oyuncakta, amaçlanan durum şekilleri üst üste koyarak bir pirami..
358,59TL
Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak ile çocuklarınızın temel kas becerilerini geliştirmelerine oldukça yardımcı olan eğlenceli bir oyundur. Tabanı delikli olan ahşap bir zemine yine üzerinde 4 tane delik bulunan yuvarlak ahşap bir cisim, ip yardımıyla delikli ahşap zemine dikilmeye çalışılmaktadır.  O..
167,69TL
Fil Araba Ahşap Oyuncak Fil Araba Ahşap Oyuncak
Ücretsiz Kargo
Fil araba ahşap oyuncak öğret ve oyna sistemine dayalı bir oyuncaktır. Zengin, derin aynı zamanda yaratıcı bir öğrenme ortamı sağlamaktadır.  Motor duyularını etki eden onları geliştiren olumlu özellikleri bulunmaktadır. Oyuncaklar hem eğlence vermeli hem de çocuğun gelişimine katkıda bulunmalı..
159,12TL
Geometrik Ahşap Oyuncak Arabalar Geometrik Ahşap Oyuncak Arabalar
Ücretsiz Kargo
Geometrik ahşap oyuncak arabalar çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayan ürünlerdir. Bilişsel, fiziksel gelişimlerinde etkisi vardır. Bu oyuncak şekil olarak çocuğun daha erken bir şekilde geometrik kavramları algılayabilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda araba olarak üretilmesi ile çocukların el..
216,24TL
Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları
Ücretsiz Kargo Yeni
Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları, ucunda ahşap bir çubuk olan ipten bu ahşap çubuk yardımıyla geometrik şekiller geçirmeye yönelik bir eğitici oyuncaktır. Çocuğunuzun küçük yaşlarda, hem denge ve isabet hem de geometrik şekilleri öğrenme konusunda yardım istiyorsanız tam olarak sizin aradı..
199,20TL
Geometrik Şekiller – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Geometrik Şekiller – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Geometrik şekiller – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların zeka gelişimleri için oldukça önemli bir oyuncaktır. Hem görsel hem mantıksal olarak bir çalışma gerektiren bu oyuncak çocukları hem eğlendiriyor hem de öğretiyor. Ayrıca çocuklar geometrik şekillere de aşina olurlar. Zeka bulmacaları yapma..
133,42TL
Hatchback Araba – Doğal Ahşap Hatchback Araba – Doğal Ahşap
Ücretsiz Kargo
Hatchback araba – doğal ahşap daha iyi bir oyun deneyimi için oldukça kullanışlı bir oyuncaktır. Araba üzerinde bulunan model ile çocukların tutma refleksi güçlenecektir. Ayrıca göz ve el bütünlüğünü bir arada yürütmeyi öğrenecektir. Yani çocukların motor becerileri güçlenecek ve zihinsel gelişimine..
159,12TL
Kare Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Kare Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Kare kule – doğal ahşap eğitici bloklar çocuklarınızın boyutsal ayrımı gözleri ile yapabilmelerini, el becerileri ile bunları yerleştirebilmelerini sağlayacak bir oyuncaktır. Dolayısıyla bu oyuncak ile oynayan çocukların motor yetenekleri daha fazla olacaktır. Zihinsel gelişime katkısı olan eğlendir..
181,97TL
Montessori Ahşap Köpek Arabası Montessori Ahşap Köpek Arabası
Ücretsiz Kargo
Montessori ahşap köpek arabası çocuklarına hayvanları tanımanın ilk basamağı olarak verebileceğiniz oldukça sağlam bir üründür. Oyun oynarken kullanılan oyuncaklar çocukların zihin gelişiminde, kas gücünde, motor gelişimlerinde oldukça önem taşımaktadır. Bu oyuncak sayesinde çocuğunuz zihinsel geliş..
159,12TL
Montessori Çocuk Ahşap Peynir Oyuncakları Montessori Çocuk Ahşap Peynir Oyuncakları
Ücretsiz Kargo Yeni
Montessori çocuk ahşap peynir oyuncakları çocuk gelişimi için önemlidir. Bütünsel bir tekniği olan bu oyuncak çocuğun zihin gelişiminde, el becerisinin gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Duyusal gelişimi desteklemektedir. Oyuncak üzerinde var olan deliklerden ip geçirebilmek için iyi bir dikkat g..
144,84TL
Montessori Dengeleyici Akrobat Çocuklar Montessori Dengeleyici Akrobat Çocuklar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Montessori dengeleyici akrobat çocuklar çocukların kendi kendine pek çok oyun oluşturabileceği bir üründür. Bu sayede çocukların hayal güçleri artmakta ve yaratıcılıkları gelişmektedir. Devamlı bir şekilde kendilerine yeni oyunlar üretmeleri zihinsel çalışma içerdiğinden dolayı zihinsel gelişimi..
410,40TL
Yıldırım Doğal Ahşap Araba Yıldırım Doğal Ahşap Araba
Ücretsiz Kargo
Yıldırım doğal ahşap araba çocukların hem fiziksel gelişiminde hem de zihinsel gelişiminde destek olacak olan bir oyuncaktır. Araba sürerken çocuklar kaslarından destek alacaktır. Kullanılan kasların gelişmesi ile kas kuvveti güçlenecektir. Ayrıca arabada oluşturduğu el ve göz koordinasyonu sayesind..
159,12TL
Gösterilen: 1 ile 43 arası, toplam: 43 (1 Sayfa)