Menü
Sepetim
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Politikası Uygulanmaktadır.


3 – 6 Yaş Oyuncaklar

3 – 6 Yaş Arası Çocuklara Oyuncakların Faydaları Nelerdir?

3 – 6 Yaş Arası Oyuncaklar, okul öncesi dönemin en kritik safhasıdır. Bu dönem bittikten sonra okula başlayacak olan çocuğunuz için bu dönemde öğrendiği her şey oldukça büyük önem arz etmektedir. Karakter yapısı, ileride nasıl bir insan olacağı, cinsel farkındalığı gibi birçok bilgiyi bu dönemde öğrenen çocuklara en iyi rehber olacak olan ve gelişimlerine en çok fayda sağlayacak olan materyaller kuşkusuz oyuncaklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, bu yaş grubunun oynadığı oyuncaklar arasında neler bulunmaktadır? Bu sorunun cevabına bakacak olursak:

·        Çeşitli koleksiyon oyuncakları ve objeleri,

·        Dışarıda kendi başına yaptığı veya yapmaya çabaladığı toplama oyuncaklar,

·        12 – 20 parça aralığında bulunan puzzlelar,

·        Çok parçalı Legolar,

·        Sökülüp takılabilen maketler,

·        Herhangi bir şeyler inşa etmek için kullanılan küpler,

·        Çeşitli müzik enstrümanları,

·        Çeşitli eğitici ve öğretici oyuncaklar,

·        Okula hazırlığa yardımcı olan oyuncaklar,

Bu şekilde sıralayabilmek mümkündür. Bu oyuncakların ve 3 – 6 yaş aralığındaki çocukların ortak noktaları onların yaratıcı özelliklerini ortaya çıkartan oyuncaklar ile oynamak istemeleridir. Bu dönemde oyuncaklar çocuğun psiko – sosyal gelişimine oldukça fazla yardımcı olmaktadır. Çocuklar, oynadıkları oyunlar ve oyuncaklar sayesinde kendisini yetişkin bir bireyin hayatına uydurabileceği bilinen bir gerçektir. Bu yüzden bu dönemde oynanan oyuncaklar çocukları gerçek hayata hazırlayacak niteliğe sahip oyuncaklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda çocuğun herhangi bir şeyleri seçebilme ve seçtiği konular üzerine değerlendirmeler yapabilme özellikleri de bu yaş grubunun oynadığı oyuncaklar sayesinde gerçekleştiği yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yaş gruplarında çocukların okula hazırlandığı dönem olması sebebiyle ebeveynler onları kreş gibi ortamlara göndermektedir. Kreşlerde de bu yaş grubuna mensup çocuklara bol bol eğitici ve öğretici nitelikte oyuncaklar yardımıyla karakter gelişimi aşılanmakta ve çocukların zihinsel açıdan gelişimleri sağlanıp okula çok daha hazır bir şekilde başlamaları en önemli amaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada ebeveynlerin yapması gereken en önemli husus çocuğunun zihinsel ve fiziksel gelişimini düşünerek ona daha uygun oyuncaklar alması olacaktır. Bu yapıldığı takdirde oyuncağın çocuk üzerindeki etkisi çok daha fazla ve güzel bir şekilde gerçekleşme imkanı bulacaktır.

10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak 10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
10 Tekerlekli Ahşap Tırtıl Oyuncak, çocuğunuza ilk olarak önemli ölçüde hayvan sevgisi kazandıracaktır. 10 adet tekerleğe sahip olan ve tırtıla benzeyen bu oyuncak, ipe bağlı ahşap bir el tutamağı ile çekilerek hareket ettirilir. Bu vasıta ile çocuğunuz nereye isterse o yöne doğru tırtıl oyuncağını ..
256,63TL
14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak 14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
14 Tekerlekli Doğal Ahşap Tırtıl Oyuncak, çocuğunuzun ip yardımıyla kolayca yönlendirerek yanında gezdirebildiği bir oyuncaktır. 14 adet tekerleği bulunan bu tırtıla benzeyen oyuncak yardımıyla çocuklarınıza hayvan sevgisi aşılayabilir ve motor kaslarının gelişmesine ön ayak oluşturabilirsiniz. El –..
329,46TL
Ahşap Ağaç Yapboz Ahşap Ağaç Yapboz
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Ağaç Yapboz, harika bir eğitici oyuncak olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocuğun motor becerilerinin gelişmesinde oldukça yararlı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda zihninin açılmasında da oldukça etkili bir oyuncaktır. Bununla birlikte Ahşap Ağaç Yapboz çocukların hoşuna gidecek ve eğitsel bir oy..
256,63TL
Ahşap Alfabe Harf Seti Ahşap Alfabe Harf Seti
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Alfabe Harf Seti, oyuncağı sayesinde okuma yazmayı öğrenmek bir çocuk adına çok daha keyifli bir hal alacaktır. Çünkü araştırmalar da gösteriyor ki okuma yazmayı öğretmenin en kolay yolu çocuğa ezber yaptırarak değil aksine onu eğlendirerek öğretmektir. Bu oyuncak da tam bu araştırmaya uygundu..
216,24TL
Ahşap Bağcıklı Ayakkabı Ahşap Bağcıklı Ayakkabı
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Bağcıklı Ayakkabı, çocuğunuzda ince motor kasların gelişimine oldukça önemli bir katkıda bulunacaktır. Ahşap bir ayakkabı tabanı gibi görünen bir zemine sahip olan bu eğlenceli oyuncağın üzerinde delikler bulunmaktadır. Bu deliklere ip geçirilmesiyle ayakkabı bağlamak çocuğa öğretilmektedir. Ö..
121,99TL
Ahşap Dijital Sayılar – Doğal Eğitici Oyuncak Ahşap Dijital Sayılar – Doğal Eğitici Oyuncak
Ücretsiz Kargo
Ahşap dijital sayılar – doğal eğitici oyuncak çocukların zihnini harekete geçiren öğretim aracı olarak kullanılan bir üründür. Bu ahşap oyuncak ile kendilerine ses çıkartabilir, melodi üretebilir, görsel bütünlüklerini geliştirebilir, zihinsel gelişimlerine katkıda bulunabilirler. Hayal güçlerini ve..
190,54TL
Ahşap Diş Dengeleme Oyunu Ahşap Diş Dengeleme Oyunu
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Diş Dengeleme Oyunu, 10 parçadan oluşan ve yapbozu andıran bir oyuncaktır. Dişe benzeyen ahşap şekilleri üst üste dizerek devirmeden bir kule yapmak amaçlanmaktadır. Bu oyuncak sayesinde çocuğunuzun hem dişlerin ne olduğunu öğrenmesi hem de bir yapıyı dengede tutmak gibi ince motor beceril..
336,00TL
Ahşap Gökkuşağı Tahtası Ahşap Gökkuşağı Tahtası
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Gökkuşağı Tahtası ürünü ile çocukların erken yaşlarda renkleri öğrenmesi ve bunlara ilgileri ya da becerileri varsa bu konuya yönlendirilmelerine yardımcı olan harika bir eğitsel oyuncaktır. Günümüzde oldukça fazla kullanılan eğitsel oyuncaklar, çocukların eğitimlerini oyunlar ve ilgi çekici m..
317,32TL
Ahşap İngiliz Geometrik Şekiller Ahşap İngiliz Geometrik Şekiller
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap İngiliz Geometrik Şekiller, çocuğunuz koordinasyon, görme ve düşünme becerilerini geliştirebildiği ve bu beceriler gelişirken aynı miktarda eğlenebildiği bir tür eğlenceli oyuncak çeşididir. Aynı zamanda el pratiği ile görsel yeteneklerini artıran Ahşap İngiliz Geometrik Şekiller oyunu çok güz..
390,15TL
Ahşap Kalemli Sayı Tahtası Ahşap Kalemli Sayı Tahtası
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Kalemli Sayı Tahtası, eğitici bir oyuncak olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukların erken yaşta eğlenerek rakamları öğrenebilmesi için tasarlanmıştır. Ahşaptan yapılma kalem yardımıyla tahtanın üzerinde bulunan rakamların üzerinden gidilir ve el aşinalığı oluşturulur. Kalem tutma ve el – göz ko..
230,52TL
Ahşap Kelime Oyunu Ahşap Kelime Oyunu
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Kelime Oyunu ile çocuklar harfleri daha erken ve daha çabuk yaşlarda öğreneceklerdir. Eğitici bir oyuncak olmasıyla birlikte aynı zamanda oldukça eğlenceli bir oyuncaktır. Türettikleri kelimeleri aynı zamanda yazarak böylelikle ince motor becerilerini geliştireceklerdir. Okuma ve yazma eği..
528,00TL
Ahşap Kum Tahtası Ahşap Kum Tahtası
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Kum Tahtası, bir yazı yazma tahtasıdır. Ahşap bir tahtanın içine dökülen kum alana güzel bir şekilde yayılır. Daha sonra ise ahşap bir kalem yardımıyla kumun üzerine yazı yazılır. Çocuklara kalem tutabilme, harfleri yazabilme gibi beceriler kazandırabilen bu oyuncak oldukça eğlencelidir. A..
396,00TL
Ahşap Ponpon Numara Tabloları Ahşap Ponpon Numara Tabloları
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Ponpon Numara Tabloları, çocuklara sayıları öğretebilmek için üretilmiş bir üründür. Çocukların el – dikkat uyumunu güçlendirmek ve gözleriyle takip ettikleri olayları daha iyi kavrayabilmelerini sağlayan oldukça eğitici bir oyuncaktır. Tahtanın üzerinde rakam sayısı kadar delik bulunur ve..
390,00TL
Ahşap Sayı Çubukları Ahşap Sayı Çubukları
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Sayı Çubukları, çocuğunuzun eğlenerek matematik gelişimine katkı sağlaması için harika bir oyuncaktır. Rengârenk olan bu sayı çubukları sayesinde çocuğunuzun yaratıcılık yönü gelişecek ve böylelikle okul çağına geldiğinde daha hazır bir hale gelecektir. Matematik çalışmalarında sıklıkla ku..
408,00TL
Ahşap Sayı Çubukları 3 Ahşap Sayı Çubukları 3
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Sayı Çubukları 3, eğitici oyuncağı sayesinde küçük çocukların okul öncesi gelişimi büyük oranda olumlu geçecektir. Matematiği sevmek ve rakamları eğlenceli bir şekilde öğrenmek adına harika bir oyuncak olan Ahşap Sayı Çubukları 3 oyuncağı, çocuklardaki sayısal zekânın farkına varılması ve..
342,00TL
Ahşap Sayma Tepsileri Ahşap Sayma Tepsileri
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Sayma Tepsileri oyuncağı çocuğunuzun erken yaşta rakamlar ve matematik ile olan ilişkisini ve ilgi seviyesini oldukça üst düzeye çıkartacak bir oyundur. Tepsilerin içerisine üzerinde yazan sayı kadar ufak toplar doldurularak oynanan bu oyun hem eğlenceli hem de zekâ gelişimine katkı sağlamakta..
358,59TL
Ahşap Tak Çak Oyuncak Ahşap Tak Çak Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Tak Çak Oyuncak, küçük çocuklarınızın güvenliğini tehlikeye atmadan motor kaslarının gelişimini sağlamasının yanında konsantrasyonlarını artırıcı bir etkiye sahiptir. Çocukların düşünce gücünü geliştirmesine ve el becerileri edinmesine olanak tanıyan bu oyuncak zekâ seviyesini artırıcı bir..
324,00TL
Ahşap Tren Seti – Naturel Büyük Boy 4 Vagon Ahşap Tren Seti – Naturel Büyük Boy 4 Vagon
Ücretsiz Kargo
Ahşap tren seti – naturel büyük boy 4 vagon ile çocuklar motor becerilerini eğlenirken güçlendirebileceklerdir. Treni kontrol ederken, trenin parçalarını birleştirirken oyun oynadığını düşünse de aslında zihinsel gelişimine katkı da bulunduğunu hem eğlenip hem öğrendiğini siz anlayacaksınız.Ahşa..
768,00TL
Ahşap Yuvarlak Harf Seti Ahşap Yuvarlak Harf Seti
Ücretsiz Kargo Yeni
Ahşap Yuvarlak Harf Seti ile çocuklarınıza ileride öğrenecekleri bilgileri daha erken yaşlarda oyuncak yardımıyla öğretebilme imkânı sunmaktadır. Ahşap Yuvarlak Harf Seti eğitici bir oyuncak olarak ön plana çıkmaktadır. Çocuk gelişimine hem eğlence hem de öğrenme açısından önemli katkılar sağlayan b..
254,20TL
Çember Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Çember Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Çember kule – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların gelişiminde zihinlerini kullanmasında boyutları ayırt edebilmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğlenirken öğreten bu çemberler ile çocuklarınız farkında olmadan motor güçlerini geliştirmiş olacaktır. Ahşap olmasından kaynaklı tamamen sağlık..
181,97TL
Daisy Tower – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Daisy Tower – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Daisy tower – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların boyutları anlayabilme aşamasında oldukça etkilidir. Büyükten küçüğe doğru ya da küçükten büyüğe doğru sıralamak bir çocuk için düşündürücü bir durumdur. Oyuncak olması sayesinde hem çocukların ilgisini çekiyor hem de zihin gelişimlerini destekliyo..
181,97TL
Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Delikli Ahşap Bulutlu Eğitici Oyuncak, çocukların motor kaslarının gelişmesinde ve zihinsel olarak gelişim yaşamasında oldukça etkili bir oyuncaktır. Son zamanlara oldukça fazla tercih edilen eğitsel oyuncak türleri okul öncesi eğitiminde çocukları ön plana çıkarmaktadır. Çocuklar okul öncesi eğitim..
293,05TL
Denge Taşları – Doğal Ahşap Eğitici Oyuncaklar Denge Taşları – Doğal Ahşap Eğitici Oyuncaklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Denge taşları – doğal ahşap eğitici oyuncaklar ile çocuğunuzun zihinsel gelişimine destek verip eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda birlikte vakit geçirmek istediğinizde sizinde eşlik edebileceğiniz harika bir oyundur. Taşları yıkmamak için verdiği dikkat, oluşturduğu kon..
282,00TL
Doğal Ahşap Dairesel Sayılar Seti Doğal Ahşap Dairesel Sayılar Seti
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal Ahşap Dairesel Sayılar Seti, günümüzde çocukların epey sıkıntı yaşadığı bir alan olan sayısal yani rakamlar ile ilişkili olarak nitelendirilebilecek bir tür eğitsel oyuncaktır. Düz, ahşap bir zeminin üzerine yuvarlak olarak verilmiş ahşap rakamlar karışık olarak yerleştirilir ve çocuktan bunla..
144,84TL
Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak, bir çocuk için geometrik simgelerin ve işaretlerin ne kadar önemli olduğunu anlama ve kavrama açısından oldukça değerli bir oyundur. Bir ahşap alan üzerinde 3 adet silindir bulunur ve silindirlere daire, kar ve üçgen cisimleri takılan yapboz benzeri oyundur.Tem..
159,12TL
Doğal Ahşap Numara Set (0 – 9) – “Kayın” Doğal Ahşap Numara Set (0 – 9) – “Kayın”
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal ahşap numara set (0 – 9 ) – “ Kayın”  ile çocuklarınız okul öncesinde sayıları öğrenebilecekler. Küçük yaşta çocukların zihinleri gelişmeye daha müsaittir. Daha verimli çalıştığından dolayı bu dönemde öğrenilen bilgiler unutulmamaktadır. Zihinsel gelişim açısından oldukça kullanışlı olaca..
181,97TL
Doğal Ahşap Numara Seti Doğal Ahşap Numara Seti
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal Ahşap Numara Seti sayesinde çocuğunuzun rakamlar ile olan bağı artacak ve bunun yanında okula başlamadan önce sayıları öğrenmiş olacaktır. Yalnıza 0’dan 9’a kadar olan rakamları içeren bu oyuncak ürünü, tamamıyla ceviz ağacından yapılma bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça kullanılış..
196,25TL
Doğal Ahşap Sayı Çubukları 2 Doğal Ahşap Sayı Çubukları 2
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal ahşap sayı çubukları ile çocuklar el – göz senkronizasyonlarını geliştirmektedir. Bu sayede dikkatlerinin artması, odaklanma gibi konularda kendilerini geliştireceklerdir. Ayrıca bütünsel bir beceri yönü kazanacaklardır. Üzerinde yer alan sayılar ile matematik zekalarını küçük yaşta geliştirme..
414,43TL
Doğal Ahşap Tren Seti – Büyük Boy 6 Vagon Doğal Ahşap Tren Seti – Büyük Boy 6 Vagon
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap tren seti – büyük boy 6 vagon ile çocuklarınız eğlenceyi en sağlıklı biçimde yaşayacaklardır. Ahşaplar plastik ya da metaller gibi kirli değillerdir. Ömürleri de bu türlere göre daha uzundur. Bundan dolayı hem uzun bir süre hem de sağlıklı bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir oyun..
792,00TL
Doğal Ahşap Yapılar Doğal Ahşap Yapılar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal ahşap yapılar ile oluşturulan oyuncaklar çocuklar için oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyuncaklar çocukların gelişimi için katkıda sağlamaktadır. Onların eğlenceli vakit geçirmesini, hayal gücünü geliştirmesini, yaratıcılığını arttırmasını sağlamaktadır. Ahşap kullanılarak yapılan oyuncaklar..
196,25TL
Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Doğal Delikli Ahşap Geometrik Şekilli Bul Tak, bu oyun çocuklarınıza okul öncesinde geometrik ve şekilleri benimseme, sevme, aşinalık kazanma gibi önemli beceriler kazandıracaktır. Ahşap bir alan üzerinde bulunan ve oyuklarının içerisinden geçilerek şekillerin takıldığı bir eşit eğitici oyun olan bu..
184,82TL
Doğal Piramit Sayma Plakaları Doğal Piramit Sayma Plakaları
Ücretsiz Kargo Yeni
Doğal Piramit Sayma Plakaları, okul öncesi çağlarda bulunan çocuğunuzun geometrik şekilleri kolaylıkla anlaması ve eğlenerek bu kavramları aklına oturtması açısından oldukça değerli bir oyuncaktır. Belli geometrik şekilleri yansıtan bu oyuncakta, amaçlanan durum şekilleri üst üste koyarak bir pirami..
358,59TL
Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Düğmeli Ahşap Bağcık Oyuncak ile çocuklarınızın temel kas becerilerini geliştirmelerine oldukça yardımcı olan eğlenceli bir oyundur. Tabanı delikli olan ahşap bir zemine yine üzerinde 4 tane delik bulunan yuvarlak ahşap bir cisim, ip yardımıyla delikli ahşap zemine dikilmeye çalışılmaktadır.  O..
167,69TL
Geometrik Ahşap Oyuncak Arabalar Geometrik Ahşap Oyuncak Arabalar
Ücretsiz Kargo
Geometrik ahşap oyuncak arabalar çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayan ürünlerdir. Bilişsel, fiziksel gelişimlerinde etkisi vardır. Bu oyuncak şekil olarak çocuğun daha erken bir şekilde geometrik kavramları algılayabilmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda araba olarak üretilmesi ile çocukların el..
216,24TL
Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları
Ücretsiz Kargo Yeni
Geometrik Doğal Ahşap Diş Açma Blokları, ucunda ahşap bir çubuk olan ipten bu ahşap çubuk yardımıyla geometrik şekiller geçirmeye yönelik bir eğitici oyuncaktır. Çocuğunuzun küçük yaşlarda, hem denge ve isabet hem de geometrik şekilleri öğrenme konusunda yardım istiyorsanız tam olarak sizin aradı..
199,20TL
Geometrik Şekiller – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Geometrik Şekiller – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Geometrik şekiller – doğal ahşap eğitici bloklar çocukların zeka gelişimleri için oldukça önemli bir oyuncaktır. Hem görsel hem mantıksal olarak bir çalışma gerektiren bu oyuncak çocukları hem eğlendiriyor hem de öğretiyor. Ayrıca çocuklar geometrik şekillere de aşina olurlar. Zeka bulmacaları yapma..
133,42TL
Kare Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar Kare Kule – Doğal Ahşap Eğitici Bloklar
Ücretsiz Kargo Yeni
Kare kule – doğal ahşap eğitici bloklar çocuklarınızın boyutsal ayrımı gözleri ile yapabilmelerini, el becerileri ile bunları yerleştirebilmelerini sağlayacak bir oyuncaktır. Dolayısıyla bu oyuncak ile oynayan çocukların motor yetenekleri daha fazla olacaktır. Zihinsel gelişime katkısı olan eğlendir..
181,97TL
Montessori Çocuk Ahşap Peynir Oyuncakları Montessori Çocuk Ahşap Peynir Oyuncakları
Ücretsiz Kargo Yeni
Montessori çocuk ahşap peynir oyuncakları çocuk gelişimi için önemlidir. Bütünsel bir tekniği olan bu oyuncak çocuğun zihin gelişiminde, el becerisinin gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Duyusal gelişimi desteklemektedir. Oyuncak üzerinde var olan deliklerden ip geçirebilmek için iyi bir dikkat g..
144,84TL
Montessori Dengeleyici Akrobat Çocuklar Montessori Dengeleyici Akrobat Çocuklar
Ücretsiz Kargo Yeni Çok Satılan
Montessori dengeleyici akrobat çocuklar çocukların kendi kendine pek çok oyun oluşturabileceği bir üründür. Bu sayede çocukların hayal güçleri artmakta ve yaratıcılıkları gelişmektedir. Devamlı bir şekilde kendilerine yeni oyunlar üretmeleri zihinsel çalışma içerdiğinden dolayı zihinsel gelişimi..
410,40TL
Ponponlu Ahşap Rakamlar ve Tablolar Oyuncak Ponponlu Ahşap Rakamlar ve Tablolar Oyuncak
Ücretsiz Kargo Yeni
Ponponlu Ahşap Rakamlar ve Tablolar Oyuncak, eğitici oyuncaklar sınıfında yer almaktadır. Çocukların erken yaşlarda sayılarla tanışması için tasarlanan bu oyuncak, gelişime oldukça katkı sağlamaktadır. Ahşap tahta içerisinde bulunan sayıların yine ahşap bir kalemle yazılması sayesinde bu oyuncak ile..
280,91TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)