Menü
Sepetim
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Politikası Uygulanmaktadır.


Hakkımızda

Toysbu.com %100 doğal ahşap kullanarak ahşap oyuncaklar üreten bir firmadır. Oyuncaklar çocuklarınız üzerinde oldukça etkilidir. Onların gelişimlerine, bir şeyleri anlatabilmesine en çok oyuncaklar yardım etmektedir. Bir oyuncağın çocukta oluşturduğu etkiyi bilerek en özel oyuncakları üretiyoruz. Ahşap oyuncakların üretim aşamasının her bir seviyesi tamamen toysbu firmasına aittir. Hatta bazı oyuncaklar makine üretimi ile değil el işçiliği ile yapılmaktadır.

Ahşap oyuncaklar çocuklar için güvenli oyuncaklardır. Ham maddeleri doğaldır. Üretim esnasında oyuncak üzerinde hiçbir şekilde kimyasal madde, boya ya da koruyucu madde kullanımı olmamaktadır. Oyuncakların üretiminde yalnızca ahşapların zararlı parçalarından ( kıymık gibi ) temizlenmesi için belirli bir sistemi olan makineden geçirilir. Bu makine içerisinde yine kimyasal madde bulunmadığından dolayı ham madde zarar görmemektedir. Görünümlerinin sivri olmamasına özellikle dikkat edilir ve bu sayede çocuklar oyun oynarken zarar görmezler.

Oyuncakların eğitici olması için alanında uzman kişilerden destek alınır ve tasarımı bu şekilde gerçekleştirilir. Amacımız çocukları hem eğlendirmek hem de zeka geliştirici aktiviteler sunmaktadır. Zihinler küçük yaşlarda öğrenmeye daha fazla açıktır. Bundan dolayı oyuncakların çocuklar üzerinde zeka geliştirici özellikleri olması çocukların zihinsel gelişiminde büyük katkıda bulunacaktır.

Firmamız kapsamında üretilen bütün oyuncakların üretim aşamasında kullanılan makineler, yazılımları da dahil olmak üzere bize aittir. Teknolojik açıdan ilerleyişimizi hiçbir zaman geri safhada koymayarak çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine eğlenceli bir şekilde destek son teknoloji ile eşlik etmekteyiz.

İsterseniz kendi bebeğinize, çocuğunuza alabilir isterseniz de herhangi bir bebeğe ya da çocuğa hediye alabilirsiniz. Son derece güvenilir olan sitemiz ile siz değerli müşterilerimizin memnun kaldığınız bir alışveriş yapmasını isteriz. Herhangi bir problem olması durumunda sizinle iletişime geçebilecek olan müşteri hizmetleri alt yapısına sahibiz.

Birbirinden farklı, yaş gruplarına göre üretilmiş, her üründe zihinsel ya da fiziksel gelişim içeren bu oyuncakları en kapsamlı ahşap oyuncak yelpazesinde tutmaya çalışıyoruz. Ürünler ilk anından son anına kadar bize aittir. Siz de bu güzel ahşap oyuncaklara sahip olmak istiyorsanız sitemizde yer alan oyuncaklara göz atabilirsiniz.